8-9.01.2022


Teach the Speakers

Szkolenie 

  dla nauczycieli śpiewu


  Zostań trenerem wokalnym dla mówców 
  i zacznij sprzedawać swoje usługi klientom biznesowym 
  dzięki szkoleniu „Teach the Speakers”

  Wielu nauczycieli śpiewu przez lata ogranicza się do szkolenia wyłącznie wokalistów, ale tracą tym samym możliwość sprzedaży swoich usług bardzo licznej i stale rosnącej kategorii odbiorców: mówcom.

  „Teach the speakers” to jedyny kurs w Polsce, dzięki któremu nauczysz się trenować głos mówców, menedżerów, nauczycieli, coachów, sprzedawców, blogerów, influencerów i każdego, kto używa głosu w swojej pracy, zarówno na żywo, jak i online.

  Dzięki temu szkoleniu 
  nauczysz się:

  Jak trenować głosy prelegentów, nauczycieli, blogerów, influencerów, coachów, handlowców, managerów, poszerzając target Twoich potencjalnych klientów.

  Jak prowadzić seminaria poświęcone głosowi dla firm i korporacji, oferując swoje usługi klientom biznesowym.

  Jak mówić publicznie bez strachu, zarówno na żywo, jak i online, podczas webinarów, konferencji, prezentacji i koncertów.

  Jak korzystać z najnowocześniejszych technik mówienia, podnieść wartość seminariów i zajęć, które prowadzisz.

  Ponadto...

  Certyfikat

  Na koniec szkolenia otrzymasz certyfikat uczestnictwa, wydany przez Professional Vocal Coaching, instytut zarejestrowany w RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych).

  Doskonalenie umiejętności

  Ulepszając swój sposób mówienia, jeszcze bardziej poprawisz swój sposób śpiewania (struny głosowe działają w ten sam sposób zarówno podczas śpiewania, jak i mówienia).

  Bonus

  Dodatkowo zapisując się do kursu natychmiast otrzymasz specjalny bonus: kurs wideo „Your Voice on Social Media”.

  Poznaj swojego instruktora:

  Matteo Mazzucca

  Certyfikowany trener wokalny

  Otrzymał certyfikat trenera wokalnego 
  Speech Level Singing od Seth Riggs (trener wokalny Michaela Jacksona, Tiny Turner i Steviego Wondera).

  W Hollywood (Los Angeles USA) Matteo szkolił się u samego Rogera Love – trenera wokalnego 
  takich gwiazd jak Angelina Jolie, Bradley Cooper i Anthony Robbins.

  Udzielał swoich konsultacji głosu prelegentom i topowym menedżerom korporacji, takich jak PepsiCo, Microsoft, Accenture i Procter & Gamble, profesorom uniwersyteckim Uniwersytetu Warszawskiego oraz niektórym z najbardziej znanych trenerów mentalnych w Polsce.

  Otrzymał prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Nauk za aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych akademii.

  Prowadził warsztaty w Polsce w wielu instytucjach publicznych (w tym w Mazowieckim Instytucie Kultury) i prywatnych (w tym w American School of Warsaw). W ostatnich 12 latach uczył tysiące osób.

  "Codziennie, podczas pracy używam głosu kontaktując się za pomocą internetu z współpracownikami na całym świecie. Dzięki Matteo odczuwam mniejsze zmęczenie i jestem lepiej przygotowany do radzenia sobie z sytuacjami, w których opanowanie głosu jest bardzo ważne. Szczerze polecam!"

  Francesco Chiarini
  Cybersecurity Director (Europe, Middle-East, Africa and Asia Pacific)
  (PepsiCo)

  "Dzięki coachingowi wokalnemu z Matteo zrozumiałam jak istotną częścią komunikacji jest sam głos oraz jaki ma wpływ na odbiór zarówno przekazu jak i mojej osoby przez słuchacza. Zdecydowanie polecam. "

  Antonina Olecka
  Marketing and Sponsorship Manager
  (Warszawskie Expo XXI)

  "Your voice can help you obtain everything you want: a memorable speech, a juicy deal, a video you will be proud of for years to come, your client's attention. Thanks to Matteo I found out how powerful can my voice become and I used it to become more successful."

  Giorgio Tsoupis
  Cloud Partner Development Manager (Microsoft)

  Aby dostać więcej info
  Pobierz Program

  pobierz program

  POBIERZ 
  PROGRAM
  SZKOLENIA!

  Zapisy Early Bird do 31 Grudnia 2021r.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail przez Professional Vocal Coaching sp. z o. o. w celu otrzymania programu szkoleń oraz ofert zajęć wokalnych. 

  "Wciąż się uczę" 

  (Michał Anioł)