Matteo Mazzucca

VOCAL COACH, INSTRUKTOR

Matteo jest pomysłodawcą i instruktorem szkolenia
Professional Vocal Coaching. Jest jednym z najbardziej doświadczonych trenerów wokalnych w Polsce. W ostatnich 12 latach uczył tysiące osób.

Otrzymał certyfikat trenera wokalnego Speech Level Singing od Seth Riggs (trener wokalny Michaela Jacksona, Tiny Turner i Steviego Wondera). W Hollywood (Los Angeles USA) Matteo szkolił się u samego Rogera Love – trenera wokalnego takich gwiazd jak Demi Lovato, Maroon5 i Bradley Cooper. Uczył się śpiewu u Grega Enriqueza (trener wokalny Céline Dion).

Matteo jest certyfikowanym nauczycielem kursu
USA Profty - Singing Teacher Development.
Uczęszczał w Rzymie na zajęcia foniatrii u profesora Franco Fussiego (specjalista współpracujący z Andrea Bocellim).

Jako ekspert głosu, Matteo został zaproszony na lekcje Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest częstyn gościem programów telewizyjnych w TVP ("Pytanie Na Śniadanie") i w TVN ("Dzień dobry TVN").

Prowadził warsztaty w Polsce w wielu instytucjach publicznych (w tym w Mazowieckim Instytucie Kultury) i prywatnych (w tym w American School of Warsaw).

Otrzymał prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Nauk za aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych akademii.

Wsród jego klienci są m.in. Daria(pierwsze miejsce w Polsce na liście przebojów z piosenką "Paranoia"), Mata (pierwszy żyjący artysta z Polski który przekroczył 2 miliony słuchaczy na Spotify), Magdalena Komornicka (aktorka występująca m.in w musicalu "Metro" czy w filmie "Lista Schindlera" Stevena Spielberga), Józefina (Varius Manx).

Matteo szkolił ponad 150 nauczycieli śpiewu w Polsce.
Prowadził ponad 10.000 lekcji indywidualnych.

POBIERZ PROGRAM

pobierz program

POBIERZ 
PROGRAM
SZKOLENIA!

Zostań certyfikowanym trenerem wokalnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail przez Professional Vocal Coaching sp. z o. o. w celu otrzymania programu szkoleń oraz ofert zajęć wokalnych. 

"Wybierz pracę, którą kochasz, 
a nie będziesz musiał pracować
nawet przez jeden dzień w swoim życiu." 

(Konfucjusz)